Izopanel Sp. z o.o. jest jednym z czołowych producentów płyt warstwowych w Polsce. Oferowane przez nas produkty postrzegane są jako przystępne cenowo i spełniające najwyższe standardy. Kontrahenci cenią nas za bardzo dobrą obsługę sprzedażową, posprzedażową, konsultacje techniczne oraz elastyczność w stosunku do potrzeb Klientów.

Konsekwentnie powiększamy grono odbiorców krajowych oraz staramy się zainteresować swoją ofertą Klientów ze wschodniej oraz północnej Europy, licząc na owocną, wieloletnią współpracę.

Na wymagającym rynku budowlanym, wyróżnia nas wysoka jakość rozwiązań technologicznych, od lat wypracowywany know-how oraz priorytetowa dbałość o klientów.

Mówimy: Izopanel. Myślimy: Zespół.


Jesteśmy zespołem wielu indywidualności, ale razem tworzymy firmę, która od ponad 20-tu lat z powodzeniem rozwija się na nowe możliwości i podejmuje kolejne wyzwania. Doskonale zdajemy sobie sprawę, że każdy człowiek, każda myśl wchodzą w skład procesu, którego efektem jest sukces. Każdy z nas jest jego częścią, czyniąc Izopanel jednym z wiodących producentów i dostawców płyt warstwowych w kraju.

Naszą deklaracją jest technologia.


Klient jest dla nas partnerem na wszystkich etapach współpracy, przez które zawsze pomagamy przejść w postaci doradztwa technicznego. Wybór produktów Izopanel to inwestycja w bezpieczeństwo i trwałość. Dlatego jakość naszej pracy potwierdza z jednej strony grono usatysfakcjonowanych Klientów, a z drugiej liczne certyfikaty, które otrzymaliśmy. Są one podstawą zasady, by produkować mądrze, solidnie i według najlepszych technologii.

Jakość produktów jest odzwierciedleniem nas samych. 


Wiele lat obecności na rynku, bliska współpraca z Klientami, nieustanny rozwój kadry naszych pracowników oraz rosnące aspiracje przekładają się na nieustanną rozbudowę naszej oferty. Wiemy z całą pewnością, że produkowane przez nas płyty warstwowe należą do wąskiego grona najlepszych wyrobów do budowy hal systemowych, budynków inwentarskich, komór chłodniczych i mroźniczych oraz obiektów rekreacyjnych.
Nasz serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce prywatności.
Akceptuję politykę prywatności i wykorzystywania plików cookies w serwisie
x