Gazela Biznesu

Gazela Biznesu

Firma Izopanel należy do Klubu Gazeli Biznesu. Ranking Gazele Biznesu to ranking najdynamiczniej rozwijających się małych i średnich firm, które dzięki swej intensywnej pracy i szybkiemu rozwojowi doskonale dają sobie radę wśród nawet znacznie większych konkurentów.
Wehikuły Czasu

Wehikuły Czasu

Wyróżnienie dla firmy Izopanel w rankingu Wehikuły Czasu. Wehikuły Czasu - ranking najzdrowszych przedsiębiorstw to miejsce dla firm, które przenoszą nasz kraj w nowe czasy, w nową rzeczywistość gospodarczą.
Diamenty Forbesa

Diamenty Forbesa

Izopanel został laureatem rankingu Diamenty Forbesa. Na liście wyróżnionych znalazły się przedsiębiorstwa, które najbardziej dynamicznie zwiększały swoją wartość w latach 2004-2006. Lista Diamentów Forbesa została przygotowana przez miesięcznik Forbes wraz z wywiadownią Dun & Bradstreet.
Lider Gdańskiej Przedsiębiorczości

Lider Gdańskiej Przedsiębiorczości

Izopanel został laureatem konkursu "Lider Gdańskiej Przedsiębiorczości". Izopanel został laureatem konkursu "Lider Gdańskiej Przedsiębiorczości". Konkurs "Lider Gdańskiej Przedsiębiorczości" to sposób w jaki wyłaniane są najbardziej dynamiczne, prężnie działające firmy w mieście Gdańsk.
Biznesmen Roku 2011

Biznesmen Roku 2011

Wyróżnienie w pomorskim Plebiscycie "Biznesmen Roku 2011". Prezez Zarządu Izopanel Sp. z o.o. Pan Adam Muzyczuk otrzymał wyróżnienie w pomorskim Plebiscycie "Biznesmen Roku 2011".
Nasz serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce prywatności.
Akceptuję politykę prywatności i wykorzystywania plików cookies w serwisie
x