Gwarancja jakości


IZOPANEL – system sprawdzonych rozwiązań, dbając o pełną satysfakcję Klientów, realizuje szkolenia dotyczące użytkowania produktów oraz zapewnia własny serwis pogwarancyjny.

Nasze produkty są certyfikowane przez Instytuty do tego uprawnione.

We współpracy z naszym czołowym dostawcą hutą Tata Steel (dawniej Corus) została opracowana dodatkowa gwarancja na powłoki używane przez IZOPANEL do produkcji płyt warstwowych. Dzięki tej gwarancji klient może uzyskać dodatkowo od 15 do 40 lat gwarancji.

Gwarancja Confidex® to efekt czterdziestu lat rozwoju produktów i technologii powlekania w firmie Tata Steel (dawniej Corus). Gwarancja ma jasno określony zakres i jest dostępna natychmiast po dokonaniu prostej rejestracji. Gwarancje wydawane przez innych producentów blach powlekanych mają zazwyczaj krótszy okres ważności, są sformułowane w niejasny sposób i zawierają wiele wyłączeń ich zakresu. Gwarancja Confidex® jest klarowna, prosta i zapewnia pełne usunięcie uszkodzeń w mało prawdopodobnym przypadku wystąpienia wad materiałowych, dając właścicielowi budynku poczucie całkowitego spokoju.

Polski Związek Producentów Płyt Warstwowych PZPPW


Od grudnia 2000 roku firma IZOPANEL jest członkiem - założycielem Polskiego Związku Producentów Płyt Warstwowych PZPPW. Organizacja została utworzona dla promowania płyt warstwowych jako materiału budowlanego o wyjątkowych właściwościach, dla wspierania rozwoju technologicznego wytwarzanych materiałów oraz dla promowania zasad uczciwej konkurencji na rynku polskim.

Celem statutowym Polskiego Związku Producentów Płyt Warstwowych PZPPW jest przede wszystkim propagowanie i wspieranie budownictwa w systemie lekkiej obudowy na konstrukcjach szkieletowych oraz propagowanie zasad uczciwej konkurencji pośród wszystkich (także nie zrzeszonych) producentów i dystrybutorów płyt warstwowych.

Pomimo ugruntowanej już pozycji płyt warstwowych w budownictwie polskim (obecnych od prawie 30 lat w krajobrazie Polski), wiedza o wyjątkowych właściwościach płyt i ich szerokim zastosowaniu jest wciąż niewystarczająca tak u inwestorów jak i wśród organów opiniotwórczych i ustawodawczych. Trudna do przecenienia łatwość "kształtowania" architektury, szybkość montażu oraz własności termoizolacyjne i wytrzymałościowe stawiają płyty warstwowe na niedoścignionej pozycji lidera wśród materiałów budowlanych do wykonywania ścian i dachów w wyjątkowo szerokiej gamie obiektów.

Pawilony handlowo-usługowe, hipermarkety, obiekty energetyczne, obiekty przetwórstwa spożywczego, chłodnie, sale gimnastyczne - to tylko niektóre z kierunków zastosowań płyt warstwowych. Szeroka gama oferowanych grubości płyt i rodzajów izolacji (styropian, poliuretan, wełna mineralna) pozwala na precyzyjne dostosowanie rodzaju płyty do konkretnego zastosowania w budownictwie. Upowszechnienie stosowania płyt warstwowych jest jednym z celów Polskiego Związku Producentów Płyt Warstwowych PZPPW oraz firmy IZOPANEL.

Innym problemem jest powszechny już na rynku dumping, stymulowany częściowo przez trudną sytuację na rynku budowlanym. Nie trzeba dodawać, że oprócz producentów (starających się za wszelką cenę obniżyć koszty wytwarzania) dotyka to także bezpośrednio Klientów, otrzymujących, w znacznej ilości przypadków, w zamian za niską cenę wyroby o niepewnej jakości. Ochrona rynku przed wyżej opisanymi procesami to kolejne cele Polskiego Związku Producentów Płyt Warstwowych PZPPW oraz firmy IZOPANEL.

Stowarzyszenie Wykonawców Dachów Płaskich i Fasad DAFA
Od września 2011 Izopanel jest członkiem Stowarzyszenia DAFA, które tworzą firmy wykonawcze oraz producenci i dostawcy materiałów oraz urządzeń techniki budowlanej.

Stwarzając jednolite kryteria rekrutacyjne, DAFA proponuje partnerstwo firmom wiarygodnym, rzetelnym biznesowo oraz spełniającym określone normy i standardy wykonawcze. Stowarzyszenie nawiązuje współpracę z firmami, które przestrzegają Kodeksu Pracy, norm BHP, zobowiązują się przestrzegać jakości wykonawstwa, a standard dostarczanych przez nie produktów jest zgodny z prawem budowlanym i parametrami niezbędnymi dla uzyskania wysokiego standardu eksploatacji inwestycji.

Stowarzyszenie DAFA jest platformą porozumienia i współpracy pomiędzy firmami w celu tworzenia przejrzystych i efektywnych reguł, zabezpieczających i optymalizujących interesy wszystkich uczestników procesu realizacyjnego.
Nasz serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce prywatności.
Akceptuję politykę prywatności i wykorzystywania plików cookies w serwisie
x