Główna strategia naszej firmy to CZŁOWIEK.

Klient


Głównym celem podejmowanych przez nas działań jest wyjście naprzeciw potrzebom naszych Klientów. Zapewnienie im usług i produktów najwyższej jakości jest naszym priorytetem. Wszystkie zamierzenia i kroki podejmowane przez Izopanel mają przełożenie na atrakcyjną jakościowo i cenowo ofertę produktową.

Naszymi klientami są firmy ze wszystkich sektorów gospodarki, bez względu na wielkość, położenie czy specyfikę działalności, którym oferujemy szeroki wybór płyt ściennych, dachowych i chłodniczych, idealnie dopasowanych do ich potrzeb.

Odpowiedzialna strategia Izopanel to również zapewnienie wieloletniej, nie zagrożonej czynnikami zewnętrznymi eksploatacji. Użytkownik otrzymuje potwierdzenie jakości płyt warstwowych Izopanel w postaci badań technicznych, certyfikatów oraz realnego bezpieczeństwa użytkowania.

Pracownik


Jednomyślnie wierzymy, że progres naszego przedsiębiorstwa nie byłby możliwy bez zaangażowania naszych pracowników. Siła zespołu, który identyfikuje się z celami spółki, przekłada się na utrzymanie zamierzonego tempa rozwoju na każdej płaszczyźnie jego funkcjonowania. Okazywany szacunek i czas poświęcony indywidualnemu człowiekowi to podstawy naszego Kodeksu Postępowania. Kompetencje, pomysły, własne opinie, doświadczenie to cenne atuty każdego z członków zespołu.
Nasz serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce prywatności.
Akceptuję politykę prywatności i wykorzystywania plików cookies w serwisie
x