Obowiązki:

  • Obsługa maszyn i urządzeń,
  • Obsługa wózka widłowego,
  • Załadunek towarów,
  • Bieżąca kontrola jakości produkowanych wyrobów
  • Praca przy linii produkcyjnej.

Wymagania:

  • Uprawnienia do obsługi wózka widłowego mile widziane,
  • Znajomość technicznej obsługi maszyn i urządzeń przemysłowych,
  • Chęć pracy w systemie trzyzmianowym,
  • Motywacja do pracy,
  • Umiejętność pracy w zespole,
  • Doświadczenie w pracy w firmie produkcyjnej, mile widziane.

Oferujemy:

  • Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • Możliwość rozwoju zawodowego,
  • Atrakcyjne warunki zatrudnienia,
  • Miłą i przyjazną atmosferę,
  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę.

Prosimy o dodanie klauzuli:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; (tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).”

Izopanel sp. z o.o. 2018. Wszystkie prawa zastrzeżone.
Izopanel Sp. z o.o. UE