1992

1992

Narodziła się myśl, a w jej konsekwencji - szybka realizacja założeń. Rodzinny biznes otrzymał do dziś aktualną nazwę Izopanel. W pierwszym etapie działalności płyty warstwowe produkowane były przy użyciu samodzielnie wykonanych pras ściskających. Na tym etapie świadczyliśmy również usługi montażowe własnych płyt we wskazanych przez Klientów miejscach przeznaczenia.
2000

2000

Osiem lat niestrudzonej pracy oraz eksploatacji własnoręcznych pras ściskających to wystarczająco długi okres, by pomyśleć o zautomatyzowanej linii do produkcji płyt warstwowych, którą zakupiliśmyw 2000 roku. Gwarancją jej jakości była sprawdzona, australijska technologia. Kolejną zmianą było przekształcenie rodzinnego biznesu w spółkę z ograniczoną odpowiedzialnością ze 100 % polskim kapitałem.
2008

2008

Zaskakujące tempo rozwoju pozwoliło na podjęcie decyzji o rozdzieleniu działalności produkcyjnejod usługowej. Kolejne wyzwania przełożyły się na świadomą rezygnację z usług budowlanych i w ten sposób realizacją hal systemowych zajęła się autonomiczna, nowo powstała firma Izohale Sp. z o.o. Natomiast Izopanel nadal, konsekwentnie inwestował w nowy park maszynowy, by zwiększyć i uatrakcyjnić swoją ofertę.
2010

2010

Szybkie tempo rozwoju firmy pozwoliło na rozbudowanie Działu Exportu, który został powołany do zajmowania się stricte sprzedażą zagraniczną. Dzięki temu zaczęliśmy podbijać rynki europejskie i współpracować ściśle z krajami skandynawskimi oraz Litwą, Łotwą, Estonią, Holandią i Rosją.
2012

2012

Nieustannie się rozwijamy i wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom naszych Klientów. Staramy się pracować zawsze na wysokim poziomie, zawsze w zgodzie z najlepszymi standardami jakości i zawsze krok przed konkurencją. Kontynuujemy podbój rynków zagranicznych, rozpoczynamy współpracę z nowymi państwami. Nasze produkty wysyłamy także do Czech czy Słowacji. Ponadto płyty Izopanel trafiają też na inne kontynenty (Afryka) – płyty ładujemy na kontenery, w których transportowane są do portów, żeby następnie trafić do docelowego klienta za granicą. W 2012 roku sprzedaż wszystkich naszych płyt przekroczyła milion m2.
2013

2013

Uruchomiliśmy nowy wydział EPS (produkcja płyt z rdzeniem styropianowym). Wprowadziliśmy zmiany profilu dachowego w płycie styropianowej, ujednoliciliśmy produkt pod kątem kompatybilności pod względem rodzaju rdzenia.
2014

2014

Została uruchomiona produkcja płyt z rdzeniem MWF (wełna mineralna). Ponadto rozpoczęliśmy współpracę z firmą Constraco sp. z o.o., w zakresie sprzedaży profili zimnogiętych.
Nasz serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce prywatności.
Akceptuję politykę prywatności i wykorzystywania plików cookies w serwisie
x