20 października 2019

Bygg Reis Deg to targi polecające wystawców z najlepszymi rozwiązaniami technicznymi w zakresie budownictwa i nieruchomości. To norweskie wydarzenie po raz pierwszy zorganizowane zostało w 1954 roku i do dziś gromadzi liderów ze wszystkich branż przemysłu budowlanego. W Lillestrøm Polskę reprezentowało prawie 60 wystawców, wśród których nie mogło zabraknąć również Izopanel.

Podczas rozmów z odwiedzającymi stoisko Izopanel, nasi przedstawiciele mogli podzielić się wiedzą i doświadczeniem z zakresu montażu i eksploatacji płyt warstwowych. Nasze produkty są ekonomiczną alternatywą w budownictwie komercyjnym i z tego powodu cieszyły się dużym zainteresowaniem wśród gości targów.  Stoisko Izopanel odwiedzili zarówno klienci indywidualni, jak również duże firmy wykonawcze, co pozwoliło nam zdobyć cenne kontakty i perspektywę na poszerzenie listy kontrahentów w tym regionie.

Mieliśmy również okazję porozmawiać z firmami, którym Izopanel z powodzeniem dostarcza płyty warstwowe ścienne i płyty warstwowe dachowe. Możliwość uczestnictwa i wystawienia się wśród największych i najlepszych producentów podczas tych międzynarodowych targów jest kolejnym krokiem w rozbudowanie naszej mapy przedstawicielstw w Europie.

Izopanel sp. z o.o. 2018. Wszystkie prawa zastrzeżone.
Izopanel Sp. z o.o. UE