Jeśli chcesz związać swoją przyszłość z jednym z liderów produkcji płyt warstwowych w Polsce, jeśli chcesz pracować w dynamicznym zespole, podejmować się inspirujących wyzwań i realizować z nami swoje cele zawodowe, wyślij swoje CV.

W razie jakichkolwiek pytań dotyczących oferowanych poniżej stanowisk pracy i warunków zatrudnienia prosimy o kontakt z naszym Działem HR: rekrutacja@izopanel.pl

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o firmie zapraszamy także do kontaktu przez nasz profil na facebooku: https://www.facebook.com/izopanel

Aktualnie poszukujemy kandydatów do pracy na stanowisko:

Technik utrzymania ruchu

Wymagania:

· minimum 3 lata doświadczenia w pracy w dziale utrzymania ruchu
· doświadczenie w samodzielnym diagnozowaniu i usuwaniu awarii
· gotowość do pracy trzy zmianowej
· znajomość zagadnień: automatyka przemysłowa, pneumatyka, hydraulika siłowa, mechanika
· prawo jazdy kat B
· dyspozycyjność

Obowiązki:

· Zapewnienie ciągłości produkcji,
· Naprawy maszyn i urządzeń,
· Wykonywanie przeglądów maszyn i urządzeń zgodnie z harmonogramem przeglądów,
· Współpraca z zewnętrznymi firmami serwisowymi.

Oferujemy:

· Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
· Możliwość rozwoju zawodowego,
· Atrakcyjne warunki zatrudnienia,
· Pracę w systemie trzyzmianowym.

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie dokumentów aplikacyjnych na adres mailowy: rekrutacja@izopanel.pl

Uprzejmie informujemy, że odpowiemy tylko na wybrane oferty. Prosimy o załączenie klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie

pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.97 o ochronie danych osobowych, Dziennik Ustaw Nr 133 Poz. 883)".

bg.jpg

Praktykant

Zadania:

· pomoc w przygotowaniu materiałów szkoleniowych,
· pomoc we wprowadzaniu systemów zarządzania produkcją,
· pomoc we wdrażaniu systemów jakościowych,
· drobne prace porządkowe.

Wymagania:

· gotowość do podjęcia bezpłatnej praktyki/stażu,
· zaangażowanie, komunikatywność, otwartość, pracowitość,
· znajomość pakietu MS Office,
· bardzo dobra organizacja pracy.

Oferujemy:

· zdobycie doświadczenia,
· możliwość pogodzenia pracy i nauki,
· referencje w przypadku pozytywnego zakończenia praktyk.

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV na adres mailowy: rekrutacja@izopanel.pl

x